Cultuurverenigingen

Onderstaande lijst bevat enkel de Izegemse cultuurverenigingen die wensen gepubliceerd te worden op onze website. Naast deze verenigingen, zijn nog heel wat andere cultuurverenigingen actief binnen de stad.

Werkvorm Vereniging Adres Contactpersoon Contactgegevens
Fanfare Leotalic

Krekelstraat 85
8870 Izegem

Dominiek Vierstraete

Dominiek.vierstraete@telenet.be
0473 93 94 88
website

Harmonie Kon. Harmonie Leo 13 Slagmeersenstraat 102
8870 Izegem
Ine Brulez secretaris@leo.13.be
0486 61 48 61
website
Harmonie Kon. Harmonie van de Congregatie Izegem Hoveniersstraat
8870 Izegem
Tom Degezelle secretaris@congregatie.be
0478 40 61 24
website
Harmonie Toeti Krekelstraat 85
8870 Izegem
Niels Vierstraete Niels.vierstraete@telenet.be
0470 86 92 61
website
Koor Sint-Gregoriuskoor Izegem Heilig Hartstraat 8
8870 Izegem
Geert Declerck declerckg@gregoriusweb.com
0470 94 22 15
website
Koor Heilig Familiekoor Bosmolens Heilig Hartstraat 9/2
8870 Izegem
Machteld Vanhauwaert

Machteld.vanhauwaert@gmail.com
0497 44 08 80
Facebookpagina

Koor Jeugdkoor Bosmolens Karel de Goedelaan 2
8870 Izegem
Griet Maertens jeugdkoorbosmolens@gmail.com
0476 34 91 20
website
Koor Dameskoor Zimra Mgr. Bouckaertstraat 8
8870 Izegem
Annemie Vermote Annemie.vermote@hotmail.com
0479 77 07 05
website
Koor Canto Rosso Vageweenstraat 5
8870 Izegem
Patrick Debruyne Patrickdebruyne4@skynet.be
0479 34 45 72
Facebookpagina
Koor Voix)si voix-là Dam 11
8870 Izegem
Shirley Sintobin shirleysintobin@gmail.com
0468 10 80 98
Koor Sint-Pieterskoor Emelgem Slabbaardstraat Noord
8870 Izegem
Dirk Dewiele Dewiele.dirk@gmail.com
0471 49 23 69
website
Koor Mannenkoor De Kerels Grote Roeselarestraat 18
8760 Meulebeke
Ivan Vandekerckhove Ivan.vandekerckhove@gmail.com
0478 21 87 73
website
Socio-cultureel Femma Bosmolens Ter Beemden 73
8870 Izegem
Krista Houthoofd

femmabosmolens@hotmail.com
0473 29 44 14
website

Socio-cultureel Velt Izegem Kapucijnenlaan 48
8870 Izegem
Dominique Verbeke verbekedominiqu@gmail.com
0472 79 99 49
Facebookpagina
Socio-cultureel Curieus Izegem Jacob Van Arteveldestraat
8870 Izegem
Dirk Oplinus Dirk.oplinus@gmail.com
0486 83 16 89
Socio-cultureel Femma Org!dee Izegem Zevekotestraat 13
8870 Izegem
Trui Wydaeghe Truike123@hotmail.com
0485 74 45 36
website
Socio-cultureel Pascar Kachtem Rumbeeksestraat 14
8870 Izegem
Donald Horré Donald.horre@skynet.be
0494 57 08 01
website
Socio-cultureel Vlaamse actieve senioren B. Vandenbogaerdelaan 93
8870 Izegem
Katrien Seynaeve Katrien.seynaeve@scarlet.be
051 30 33 28
website
Socio-cultureel Ferm Kachtem Manestraat 30/1
8870 Izegem
Christa Remmerie christaremmerie@telenet.be
0478 44 35 83
Socio-cultureel Hilderscomité Oosthoekstraat 4
8870 Izegem
Jacques Denys info@kachtem.be
0472 96 84 69
website
Socio-cultureel Wereldfestival Lendeleedsestraat 281
8870 Izegem
Bart Dewitte contact@wereldfestival.be
0485 14 41 88
website
Socio-cultureel Flandriaco Euskal Etxea Ommegangstraat 51
8870 Izegem
Manu Behaghe manu@mbsites.be
0498 33 00 78
Socio-cultureel Markant Kachtem Kachtemsestraat 103
8870 Izegem
Ann Van Essche annvanessche@skynet.be
0486 18 98 20
website
Socio-cultureel Stichting Herman Roeselare Vijverstraat 36
8800 Roeselare
Erik Vantomme Erik.vantomme@skynet.be
0496 39 75 06
Socio-cultureel vtbKultuur Izegem Roeselaarsestraat 366
8870 Izegem
Yves Vierstraete Yves4straete@gmail.com
0475 72 48 36
website
Socio-cultureel KWB Emelgem Nachtegaalsstraat 45
8870 Izegem
Willy Ghesquière Willy.ghesquire1@telenet.be
051 31 89 64
website
Socio-cultureel Headbanger's ball Fest vzw Krekelmotestraat 65
8870 Izegem
Pascal Glorieux Pascal.Glorieux.lessio@gmail.com
0496 29 52 12
website
Socio-cultureel Gezinsbond Kachtem Ardooisestraat
8870 Izegem
Pieter Renier elsenpieter@live.be
0486 86 16 37
Socio-cultureel Femma Heilig Hart Hondekensmolenstraat 8
8870 Izegem
Liliane Azou liliane_azou@hotmail.com
051 30 98 84
website
Socio-cultureel Sint-Jansvereniging Kachtem Filip de Pillecynstraat 24
8870 Izegem
Guido Bonte Guido.bonte@telenet.be
051 69 46 53
Socio-cultureel Askovi Lendeleedsestraat
8870 Izegem
Hilde Vandekerckhove Hilde.vandekerckhove17@gmail.com
0472 89 15 05
Facebookpagina
Socio-cultureel vzw Old Car Drivers Ingelmunstersestraat 6
8870 Izegem
Piet Heugebaert info@oldcardrivers.be
0472 93 84 42
website
Toneel Pat Paniek Meensestraat 147
8870 Izegem
Nies Gryspeerdt info@patpaniek.be
0468 16 25 75
website
Toneel Toneelgilde De Lanteern Granietstraat 1/6
8870 Izegem
Katrien Lecluyse info@lanteern.be
0472 86 86 93
website
Toneel Archontiko Reperstraat 61
8870 Izegem
Jan Maertens jan.maertens@hotmail.com
0473 23 33 67
Facebookpagina
Vorming Linuxbabbel Wagenmakersstraat 9
8870 Izegem
Steven Leeman Steven.leeman@gmail.com
0486 73 97 39
website
Vorming Coderdojo Wagenmakersstraat 9
8870 Izegem
Steven Leeman Steven.leeman@gmail.com
0486 73 97 39
website
Vorming Danio Rerio Izegem Elckerliclaan 8
8870 Izegem
Brecht Vanhoutte Brecht_vanhoutte@hotmail.com
0475 37 88 05
website
Vorming Izegemse Postzegelclub Kachtemsestraat 45
8870 Izegem
JeanPaul Vanfleteren jpvanfleteren@gmail.com
0475 53 11 57
Vorming Numismatica zw-vlaanderen Masteneikstraat 4
8870 Izegem
Urbain Hautekeete Urbain.hautekeete@skynet.be
0473 92 05 06
website
Vorming VSVK Populierenstraat 5
8870 Izegem
Janneke Deknudt j.deknudt@skynet.be
0476 39 55 28
website
Vorming Vlaamse Vasteplantenverenigng vzw Ardooisestraat 139
8870 Izegem
Marnix Oosterlinck zuidwestvlaanderen@vvpv.be
Marnix Oosterlinck
website
Vorming Izegemse Hobby Fotografen Kortrijksestraat
8870 Izegem
Herwig Vandenbroucke Herwig.vandenbroucke@telenet.be
0475 31 09 98
Facebookpagina
Vorming 't regenboogpalet Hogestraat 95
8870 Izegem
Greta Sabbe Greta.sabbe@skynet.be
Vorming Whiskeyclub "The Angels Share" Prinsessestraat 144
8870 Izegem
Dominique Sany info@belegdebroodjes144.be
0496 50 59 92
website
Wijkwerking Wijkcomité Bacelaere's Hof Kardinaal Cardijnlaan 15
8870 Izegem
Jean Claude Coulembier wijkcomitebecelaereshof@gmail.com
0486 16 57 06
Facebookpagina
Wijkwerking Feestcomiteit Bosmolens Meensesteenweg 84
8870 Izegem
Eddy Bral Eclips2@skynet.be
0476 29 90 41
website
Wijkwerking Wijk Centrum West Kapucijnenlaan 45
8870 Izegem
Jurgen Vandecappelle jurgenvandecappelle@telenet.be
0473 93 85 80